• DOLAR 18.705
  • EURO 19.261
  • GRAM ALTIN 1064.1370
  • ÇEYREK ALTIN 1790.000
Açık
16
Açık

SEKTÖRDE BAŞARI ‘TOPRAK MOTORS’

Eklenme Tarihi: 10.11.2022 - 12:51

Kalite ve dürüstlük ile 2008 yılından bu yana profesyonel çalışmalarını, oğulları ile birlikte sürdüren Toprak Motors Sahibi Durmuş Ali Toprak çalışmalarını anlattı.

SEKTÖRDE BAŞARI ‘TOPRAK MOTORS’
Sektördeki çalışmalarını anlatan Durmuş Ali Toprak; “Toprak Motors bizim aile şirketimizdir. Oğullarım ile birlikte 2008 yılından beri bu iş ile uğraşmaktayız. Büyük oğlum Ahmet Çağlar Toprak işlerin resmiyet kısmında yer alıyor. Sektörde oto alım-satım gerçekleştiriyoruz.  Araç portföyümüz klasik, binek ve ticari araçlardır. Otomobil ağırlıklı çalışmaktayız. Memur ve orta kesim dediğimiz kısma satışlar ile, 100-700 bin aralığında araçlar ile ilgilenmekteyiz” dedi.
“MASRAFSIZ ARAÇ SATIYORUZ”

Çalışma standartlarından bahseden Durmuş Ali Toprak; “Hizmet kalitemiz açısından hasarsız, boyasız, masrafsız araç alım, satımına dikkat etmekteyiz. Bizden araç alan müşterilerimizin memnun olması için tüm çalışmaları yapmaktayız. Bunlara verebileceğim örneklerden birisi masrafsız araç satmamızdır. Toprak Motors’dan araç alan kişi tekrar tamir bakım ile uğraşmamaktadır. Bu işi profesyonel yapıyoruz. Ekspertizi önce kendimiz sonra kurumsal bir firmaya yaptırmaktayız. Otomobillerin her zaman hasar ve kilometre sorgusunu yapıyoruz. Masrafsız olarak da teslim ediyoruz” diye konuştu.  “KALİTE VE DÜRÜSTLÜK”

Satış işlemleri hakkında konuşan Durmuş Ali Toprak; “İş yerimiz sosyal medyamızdan,  sahibinden.com ve arabam.com üzerinden satışları gerçekleştirmektedir. Şirketimizin patent hakkını da aldık. Hizmet kalitemiz müşteri memnuniyeti çatısı altında çalışmaktır. Kalite, dürüstlük ile hareket ederek satış yaptığımız araçlarımızın her zaman arkasında duruyoruz” ifadelerini kullandı.


HABER:Türkan Taşcı

 

Yorumlar