• DOLAR 18.705
  • EURO 19.261
  • GRAM ALTIN 1064.1370
  • ÇEYREK ALTIN 1790.000
Açık
16
Açık

KONYA’NIN İLK VE EN BÜYÜK FİAT ÖZEL SERVİSİ

Eklenme Tarihi: 12.11.2022 - 12:44 , Son Güncellenme: 12.11.2022- 12:57

Yarım asrı bulan hizmet geçmişi ile uygun fiyat garantisi vererek hizmet veren Fiat Özel Servisi İşletme Sahibi Talha Altuntaş çalışmalarını anlattı.

KONYA’NIN İLK VE EN BÜYÜK FİAT ÖZEL SERVİSİ
Sektöre giriş hikayesini paylaşan Talha Altuntaş; “Lisans eğitimimi, Afyon Kocatepe Üniversitesi Otomotiv Mühendisliği’nde tamamladım. Baba mesleğim olan bu işi ikinci kuşak olarak devam ettirmekteyim. Yani 50 senelik bir işin halihazırdaki temsilcisiyim. Kuruluş sürecinde 1000 metrekarede küçük bir ekiple başladığımız bu işte şu an daha büyük bir alanda Fiat markası bünyesinde eğitimlerini almış 30’dan fazla tekniker ve teknisyenlerle hizmet veriyoruz. Şu an da 2000 metre kapalı alan toplam 4000 metre karelik bir alanda çalışmaktayız. Bireysel müşterilerimizin yanı sıra şu an birçok filo, kurumsal firma ile de çalışmalarımız sürüyor. Poldem sigorta şirketimiz ile birçok sigorta şirketinin yetkili acenteliğini yapmaktayız” dedi50 YILIN TECRÜBESİ

Servis çalışmaları hakkında konuşan Talha Altuntaş; “KONFİAT 2010 yılında kuruldu. 50 yılın tecrübesi ile Konya’nın ilk ve en büyük Fiat özel servisi olarak açıldı. Konya’da profesyonel hizmet veren bir firma yoktu. Deneyimli bir kadro ile bu sürece girdik. Şu an mekanik işlemler  araç yağ değişim, oto klima, fren sistemleri, rot balans ayarı, lastik değişimi, oto ekspertiz, kaporta, boya ve hasar danışmanlığı hizmetlerimiz bulunmaktadır. Garantili işçilik ve orijinal yedek parça, TSE 12047 hizmet yeterlilik belgeli tek markalı özel servisle çalışmalarımızı yürütmekteyiz” diye konuştu.
‘BU KALİTEDE, BU HİZMETİ KONYA’DA VEREN FİRMA YOK’

Kampanyalarından bahseden Talha Altuntaş; “Kış ayı için müşterilerimize emniyetleri için kışlık lastik tavsiye ediyoruz.  Biz lastik değişimi ve balansı  100 TL’den müşterilerimize sunuyoruz. Araç kaloriferi petek temizliği ve petek bakımı 200 TL kampanyası yapıyoruz. Bakım yapılan araçların (antifiriz bizden almak şartı ile) değişimini ücretsiz yapıyoruz. En önemlisi garantiyi bozmuyoruz. Fiat marka araçlarda TSE 12047 belgesine sahibiz. Şuan en iyi kampanyamız bakımlarda  hiçbir zam yapmadık. Fiyatlarımız geçen seneyle aynıdır. Bu kalitede, bu hizmeti Konya’da veren firma yok” dedi.
EN UYGUN FİYAT GARANTİSİ

Müşteri memnuniyetlerinden bahseden Talha Altuntaş; “Müşterilerimize profesyonel ekibimiz ve hizmetlerimiz ile en uygun fiyat garantisi vererek hizmet sunuyoruz. Müşterilerimiz aldıkları hizmetten memnun oldukları için bir sorun yaşadıklarında ilk bize geliyorlar. Hizmetlerimizin bir yıl garantisi bulunmaktadır. Günlük olarak servisimize ortalama 35 araç giriş-çıkışı bulunmaktadır. Müşterilerimiz burada hizmet almaktan memnun ve mutlu oluyorlar.  Ayrıca müşterilerimize hizmet sonrası memnun olup olmadıklarını arayarak soruyoruz. Bizim için en önemli konu müşteri memnuniyetidir” dedi
SEKTÖRDE ÖNCÜ BİR FİRMA

Hizmet anlamında genişlemeye gittiklerini ifade eden Talha Altuntaş; “Balans cihazımızı da bünyemize ekleyerek yakında hizmete gireceğiz. Alanımızı 500 metrekare büyüterek, 2500 metrekare kapalı alanda 3000 metrekarelik açık alanla toplam 5500 metrekare bir alanda yeni bir tesis oluşturacağız” ifadelerini kullandı.


HABER: TÜRKAN TAŞCI 

Yorumlar