KONYA KASAPLARINA GENÇ RAKİP!

Eklenme Tarihi: 05.11.2021 - 16:29 , Son Güncellenme: 05.11.2021- 18:23

Kasap Basri müşterilerine güvence sağlıyor.

KONYA KASAPLARINA GENÇ RAKİP!

Geçtiğimiz günlerde açılışı’nın yapılmış olduğu Kasap Basri, kendi çiftliklerinden özenle ve itinayla yetiştirmiş oldukları hayvanları’nın helal bir şekilde kesilip kasap dükkanların’da satışa sunduklarını duyurdu.
İşletme sahibi Hasan Basri Arıcı, hayvancılık sektöründen dededen toruna yarım asırlık tecrübe ile et sektörüne adım attıklarını belirtti. Kalitede ödün vermediklerini, içinde bulunmuş oldukları sektörün bütün gerekliliklerini ve sorumluluklarını üstlendiklerini ve kesinlikle hiçbir konunun es geçilmediği hakkında konuşmalar yaptı.
Kaliteli Et, kaliteli hizmet diyerek kendi yapmış oldukları yüzde yüz dana sucuklarını, kuzu ve dana pirzolalarını, kendilerine has tatları ve daha nicelerinden bahsetti.
İşletme yatırımcısı Hidayet Arıcı ise, Hayvancılık sektöründen başladıkları serüvende kasap işyerlerinde de hizmet vermeye gayret göstereceklerini belirtip, Kasap Basri adlı iş yerini açtıklarından dolayı mutluluk duyduklarını ve ''Gelen, gelmeyen herkesten Allah razı olsun, inşaallah herkes için hayırlı olur.'' ifadelerini kullandı.


 

Yorumlar