AKKİSE YARDIMLAŞMA DERNEĞİ BULUŞTU

Eklenme Tarihi: 09.11.2021 - 17:50 , Son Güncellenme: 09.11.2021- 17:58

AKKİSE YARDIMLAŞMA DERNEĞİ BULUŞTU
AKKİSE YARDIMLAŞMA DERNEĞİ MİLLİ SPORCULARINI AĞIRLADI

8 Kasım Pazartesi günü Akkise Yardımlaşma Derneği üyeleri toplandı, toplantıya başlamadan önce ilk defa gelen insanlarla samimi bir tanışma, kaynaşma gerçekleşti. Koyu sohbetler yapıldı, çaylar içildi, unutulmayan anlar ve yaşanmışlıklar anlatıldı.
Daha sonra toplantıya geçildi, toplantı’nın ana konusu yapılan yardımların nasıl daha fazla geliştirilebileceği ve nasıl daha fazla insana ulaşılabileceği idi. Bunlar hedef alınarak yoğun bir şekilde istişare edildi.
Derneğin birçok alanda ihtiyaç sahiplerinin yaralarına merhem olduğu bir gerçek. İhtiyaç sahibi insanlarımıza maddi manevi destekleri, yapılan okullar, camilere yapılan destekler, kıyafet yardımları, yeni evlenen çiftlere destekleri ve öğrenciye verilen burslar ve daha niceleri.
Her sene üniversiteyi kazanan Akkiseli bütün öğrencilere burs imkanı sağlandığı ve bu sene 185 öğrenciye burs verildiği mevcut. Bu sayıyı her geçen gün katlama hedefleri ortaya koyuldu ve toplantının sonuna gelindi.
Hemen ardından Milli sporcularımız Sami Baki Kıymet ve Ekrem Kıymet’in başarıları konuşuldu ve derneğin Maliye Başkanı Mehmet Emin Şahin ve Dernek Başkanı Nedim Selek tarafından ödülleri takdim edildi.
Sonrasında milli sporcularımızla ufak bir görüşme gerçekleştirildi. Bu spora nerede, ne zaman başladıklarını, nasıl ilgi duyduklarını, kimden veya kimlerden feyz aldıkları, bu spora verilen değerden memnun olup olmadıklarını, ileride nerede olmak istediklerini ve hangi başarılara imza atmak istediklerini sorduk.
Sorularımıza cevap veren Milli sporcular ‘‘Avrupa’da İstiklal Marşımızı okuttuk, gururluyuz. Her sporcunun olduğu gibi hayallerimiz Olimpiyatlar.’’ İfadelerini kullandı.

İlgi Haber olarak Akkise Yardımlaşma Derneği’nin başarılarının devamını diliyor ve daha fazla insana ulaşabilmeleri için onlara her türlü imkanı ve yardımı sağlayabileceğimizi dile getiriyor, her bir üyeden Allah razı olsun diyoruz.


 

Yorumlar