• DOLAR 28,9332
  • EURO 31,2348
  • GRAM ALTIN 1.884,23
  • ÇEYREK ALTIN 3.192,00
Açık
16
Açık

GERÇEK LEZZET NOKTASI

Eklenme Tarihi: 23.11.2022 - 14:57 , Son Güncellenme: 23.11.2022- 16:53

ÖZEL HABER

GERÇEK LEZZET NOKTASI


Sektörde lezzetleriyle adından söz ettiren Coffee Paradise&Bistro İşletme Sahibi Mevlüt Evkaya; “Selçuk Üniversitesi ve Anadolu Üniversitesi İşletme mezunuyum. Eski bir bankacılık hayatım var. 2012 yılında bir danışmanlık şirketi kurarak belge konularında destek oluyorum. Coffee Paradise&Bistro’yu 2022 yılının sekizinci ayında burayı devraldık. Burası dört ortaklı bir işletmedir. Metin, Mustafa ve Aykut Aykut olmak üzere bir baba iki oğul ile ortaklığım var. Onlarla başka bir bağımız var” dedi.
KALİTELİ HİZMET SUNUYORUZ

Kalitenin kilit nokta olduğunu ifade eden Mevlüt Evkaya; “İnsanlar dışarda bir şeyler yemek için para harcıyor. Biz de bu harcama sonunda başka mekanlarda bulamadıkları hizmeti, kaliteli şekilde bulmalarını sağlıyoruz. Günümüzde işletme sahipleri kar marjlarını yükseltmek için sürekli ürünlerden kısıtlamaya gidiyor. Biz buna dikkat ediyoruz. Kendimiz hangi kaliteden memnunsak müşterimize de o kaliteyi sunuyoruz. Hijyen konusu da en hassas olduğumuz konudur. Mekanımız da temizlik herşeyden önce gelir” diye konuştu.
BU TATLILAR KONYA’DA İKİ FİRMADA VAR

Yurtdışındaki lezzetleri kullandıklarını dile getiren Mevlüt Evkaya; “Bizim tatlılarımız İtalya ve Fransa’ya ihraç edilen ürünlerdir. Konya’da sadece iki firmada bulunmaktadır. Ürünlerimizde katkı maddelerinde kimyasal ürün yoktur. Krem şantimizde dahi mandıra şanti kullanırız. Waffle hamurumuz Belçika tarzı karışım olarak gelmektedir. Çikolatalarımızda yine aynı şekilde Belçika çikolatasıdır” şeklinde konuştu.
“LEZZETLERİMİZ MÜŞTERİYİ GETİRİYOR”

Lezzetlerinin sebebinin kaliteli ürün kullanmaktan geçtiğini söyleyen Mevlüt Evkaya; “Biz insanların sürekli buraya gelmesini ve etkileşimde kalmalarını istiyoruz. Ayrıca kaliteyi bozmadan hareket etmek düşüncesindeyiz. Öz ve kaliteli vererek devam ediyoruz.  Şu an butik organizasyonlarda hizmet veriyoruz. Doğum günü, mezuniyet, küçük çaplı toplantılar, sünnet organizasyonları gibi 60 kişilik organizasyonları yapabiliyoruz. Müşterilerin memnuniyet düzeyi yüksek oluyor. Genellikle lezzetlerimizin yanı sıra dekorasyon hakkında  ve elemanımızın güler yüzü  konusunda memnun olduklarını söylüyorlar. Ürünlerimizi tadan kişiler aynı gün veya ertesi gün mutlaka ailesini, arkadaşını alıp geliyor” ifadelerini kullandı.HABER:TÜRKAN TAŞCI
KAMERA: GAMZE BOSTAN

Yorumlar