• DOLAR 18.723
  • EURO 19.375
  • GRAM ALTIN 1058.9142
  • ÇEYREK ALTIN 1790.000
Açık
16
Açık

DEVLET BAHÇELİ KONYALILARLA BULUŞTU

Eklenme Tarihi: 17.10.2022 - 10:16 , Son Güncellenme: 18.10.2022- 09:19

Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkanı Devlet Bahçeli, Konya Mitinginde konuştu. Bahçeli, "Bizim adayımız belli, kararımız nettir. Cumhurbaşkanı adayımız sayın Recep Tayyip Erdoğan'dır" dedi

DEVLET BAHÇELİ KONYALILARLA BULUŞTU
MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli Konya'da 'Aday belli karar net' mitinginde konuştu. Bartın'daki maden patlamasında şehit olanlara rahmet dileyerek konuşmasına başlayan Bahçeli, Bartın'ın Amasra ilçesinde maden ocağında yaşanan patlamada 41 kişinin hayatını kaybetmesine yönelik olarak; "Yaşanan acı hepimizin ortak acısıdır. Bir daha acılar yaşanmaması için önlemler alınacak" dedi.

ABD ZİYARETİ ŞAİBELİDİR, A'DAN Z'YE ŞÜPHELİDİR

Kılıçdaroğlu'nun ABD ziyaretini eleştiren Bahçeli, "Kılıçdaroğlu ABD'ye gitti, gizli ve gizemli toplantılar yaptı. Pensilvanya istikametini takip ederek 8 saat ortadan kayboldu. ABD ziyareti şaibelidir, A'dan Z'ye şüphelidir. Hangi sözleri aldı, hangi sözleri verdi? Zillet İttifakı, baştan ayağa yanlıştadır. Kılıçdaroğlu CHP'yi tanınmaz hale getirmiştir. HDP'ye bakanlık vaat eden bugünkü CHP'dir. FETÖ'ye el uzatan bugünkü CHP'dir. Türkiye düşmanları ile düşüp kalkan bugünkü CHP'dir" ifadelerini kullandı.

BİZİM ADAYIMIZ BELLİ, KARARIMIZ NETTİR

Sözlerine adaylarının net olduğunu söyleyerek devam eden Bahçeli; "Dediler ki gözden ırak olan gönülden de ırak olur. Dedim ki gönüle giren gözden ırak olsa ne olur. Türkiye 2023'te iki büyük siyasi ve tarihi süreci yaşayacak. İlki seçimler, ikincisi de Cumhuriyet'in yüzüncü yılıdır. Kararınız kaderinizi, iradeniz aydınlık bir geleceğin rotasını belirleyecektir. Bizim adayımız belli, kararımız nettir. Cumhurbaşkanı adayımız sayın Recep Tayyip Erdoğan'dır" dedi.

 

Yorumlar