• DOLAR 28,9332
  • EURO 31,2348
  • GRAM ALTIN 1.884,23
  • ÇEYREK ALTIN 3.192,00
Açık
16
Açık

ATV CANLI YAYINDA BUGÜN DUYGUSAL ANLAR YAŞANDI!

Eklenme Tarihi: 24.03.2023 - 15:23

Müge ANLI annesini buldu. Dilek Hanım 23 yıl sonra duydukları karşısında gözyaşlarına boğuldu

ATV CANLI YAYINDA BUGÜN DUYGUSAL ANLAR YAŞANDI!
Müge ANLI, Dilek Hanım’ın annesi buldu ve elindeki fotoğrafı Dilek Hanım’a verdi. ‘’Dilekciğim annen ile baban kaçarak evlenmişler.’’ diyen Müge ANLI canlı yayında  anne Emine Kurtlar’ın yazdıklarını okudu.
 

‘’KIZIMIN BENİ BULACAĞINI BİLİYORDUM ‘’


Günün birinde kızımın beni bulacağını biliyordum. Kızıma güzel bir hayat kurmak isterdim ama babası ve benim ailem hayatımı bana zehir ettiler. Kendi ayaklarımın üzerinde durmaya çalıştım. Ne iş bulduysam yaptım. Yaklaşık 15 yıldır müteahhitlik yapan çok iyi bir adamla evlendim. Eşimi 2 yıl önce koronavirüste kaybettim. Eşimle beraber kızımızı bulmayı çok istedik ama başaramadık. Dilek’ten sonra hiç çocuğum olmadı. Çünkü ben kızıma doğru düzgün hayat veremedim, başka çocukta dünyaya getirmek istemedim. Eşimi kaybettikten sonra bir kez daha boşluğa düştüm. Tam ne yapacağımı bilmezken de yeni eşimle tanışıp evlendim. Yeni bir hayat kurdum.
 

Müge ANLI ardından o can yakıcı cümleleri de aktardı. ‘’ Annen bunları söylüyor fakat seni yeni eşine dememiş. Hayatının birçok detayını da anlatmamış ve ‘’ Yeni bir hayat kurduğunu , düzeninin bozulmasını istemediğini dile getiriyor.’’ bu sözleri duyan Dilek Hanım canlı yayında gözyaşlarına hakim olamayıp hüngür hüngür ağladı.

 

Yorumlar